IObit Uninstaller Pro 9.2.0.16 Türkçe ve Keys(Son Sürüm)

IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen ve kaldıramadığınız programları ve klasörleri kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz ve ücretli sürümü olan ve buna ek olarak Türkçe dil desteği olan bir programdır.

Bu program sayesinde uzun bir süre sonra PC’lerimizde gereksiz ve atık dosya, programlam ve verilerin birikmesinden kaynaklanan yavaşlamaların ve sıkıntıların düzeltilmesine veya ortadan kaldırılmasında kullanılıyor.

Programızın bir diğer özelliği ise kullandığınızda, Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde yer almayan veya buradan kaldırılması mümkün olmayan tüm programları ortadan kaldırmanız imkan sağlar.

IObit Uninstaller 9.2 Nasıl Kullanabilirim?
Programın , yedekleme sistemi vardır ve sistem geri yükleme noktası oluşturarak çalışır. Daha sonra bir programın varsayılan yükleyicisini çalıştırır ve onla devam eder. Daha sonra bilgisayar, daha sonra silinecek olan artık girişler ve dosyalar için taranır ve bu dosyalar silinerek sistem temizlenir. Dosya parçalama ve birkaç diğer işlevsellik isteğe bağlıdır istemeseniz bunu uygulamak zorunda değilsiniz. Uygulama, onaylanmış uygulamaların onay kutularını içeren bir listesini gösterir. Sadece istemediğiniz uygulamaları kontrol ederek ve “kaldır” düğmesine basarak, uygulama tüm istenmeyen uygulamalarınızı otomatik olarak kaldırır.

Program: IObit Uninstaller 9.2
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10
Dil: Türkçe
Program Sürümü: v9.2.0.16
Crack Türü: Anahtarlar(Keys)
Dosya Türü: Exe
Dosya Boyutu: 20.6 MB

MediaFire | pCloud
Rar Şifre: www.turkeycrack.com

IObit Uninstaller Pro 9.2.0.16 Türkçe ve Keys(Son Sürüm)” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir