İnternet Download Manager v6.32(V2) + Türkçe

İnternet Download Manager(V2)’de sistem okuyarak gerekli dosyaları indirmemizi sağlar bu dosyalar mp3, video,mp4 ve diğer tüm dosyalara kolaylıkla indirebilirsiniz.Bu crack’li sürümünde hiçbir key veya anahtar istemeden direk olarak crakli olarak indirebilirsiniz. Buna ek olarak bildirimler kapatılmış olup hiçbir gereksiz bildirim almayacaksınız.

İnternet Download Manager(2)’de birde tema eklenmiş olup ,renkli bir kullanım için sunulmuştur.İnternet Download Manager kullananlar bilir ki imd internetinizin hızınızı sonuna kadar kullanabilir bu yüzden hızlıca indirmeler yapabilir veya ayarlarda kısarak diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Kuruluma gelecek olursak basit bir kurulumu var öncelikle dosyayı masaüstüne çıkarıyoruz ve normal kurulum işlemini yapıyoruz.Hepsi bu ekstra bir işlem gerektirmiyor ama bazı bilgisayarlarda tarayıcıya eklenti eklenemeyebiliyor. Bunun çözümünü de yine dosyamızın içindeki eklenti linkine tıklayarak tarayıcımıza ekliyoruz ve her şey tamam ömür boyu kullanabilirsiniz.

Program: İnternet Download Manager
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 / 10
Dil: Türkçe
Program Sürümü: v 6.32 Build 9
Crack Türü: Gömülü
Dosya Türü: Exe
Dosya Boyutu: 5.8 MB

MediaFire | pCloud
Rar Şifre: www.turkeycrack.com

İnternet Download Manager v6.32(V2) + Türkçe” için 5 yorum

  • 12 Kasım 2019 tarihinde, saat 14:09
    Permalink

    I was more than happy to seek out this internet-site.I needed to thanks to your time for this excellent read!! I positively having fun with every little bit of it and I have you bookmarked to take a look at new stuff you blog post.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir