Counter-Strike: GO Justpro_cc Hack(07.02.2020)

Counter-Strike: GO Justpro_cc tarafından hazırlanmış bir çok özelliği olan bir Counter-Strike: GO hilesidir.Hilede bir çok özellik mevcuttur bunlardan biri görüş diğeri radar hilesidir buna ek olarak hilede az özellik olmasından dolayı biraz daha güvenlidir. Hileleri F4-F5-F6-F7 tuşuları ile açıp kapatabilirsiniz.Bu arada eğer hilemizi ve sitemiz beğendiyseniz bir yorum ve beğeni atmayı unutmayın.İyi eğlenceler ?

Tabi ki her hilede ban riski olduğu gibi bu hilede bu ihtimal vardır , sorumluluk sahibi kullanıcıya aittir.Biz sadece bir paylaşım sitesiyiz.Orjinal hesabınızda kullanmanız önerilmez.

Of course, as there is a risk of ban in every trick, there is this possibility in this trick, it is the responsibility of the user. It is not recommended to use it in your original account.

=Özellikler=
-Wallhack-
-Radar-
-TriggerBot-
-AutoBunnyHop-

*** Antivirüsünüzü devre dışı bırakın (Close or Stop antivirus program)
*** Dosyayı masaüstüne çıkarın (Extract the file to the desktop)
*** Cs:Go Açın(Open the game)
*** Hileyi açın ve istediğiniz özellikleri seçin(Open the hack)
*** Oyuna girin (Join the game)
*** İyi eğlenceler (Have a good time! :D)

Note:Eğer F4-F5-F6-F7 tuşlarına bastığınızda hile karşınıza gelmiyorsa , Windows güncellemelerinizin ve driver’larınızın yüklü olduğundan emin olun!!!

Note: If you don’t see the cheat when you press the F4-F5-F6-F7 keys, make sure that your Windows updates and drivers are installed!!!

MediaFire | pCloud
Rar Şifre:www.turkeycrack.com